Grus Jaroslav (Pardubice 1891 - 1983 Praha)
Praha, signováno vpravo dole J. Grus, datováno vlevo dole 1954, olej/plátno, 96,5 x 110 cm, lehce poškozená malba (Ní)
23.05.2015 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |